Download Allianz’ım  APK

Download Allianz’ım APK

(5927)Apps, Finance

Description of Allianz'ım

Allianz’ım mobil uygulaması ile poliçe ve sözleşmelerinizi görüntüleyebilir; hasar süreçlerinizi, sağlık harcamalarınızı, birikimlerinizi ve fonlarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Ayrıca size en yakın anlaşmalı servislerimize ve kurumlarımıza ulaşabilir, hatta tek tuşla ambulans çağırabilir ya da müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Mobil uygulamamızdan güncel ve geçmiş sağlık harcamalarınızı ve kalan limitlerinizi takip edebilirsiniz. Üstelik, anlaşma harici kurumlarda gerçekleştireceğiniz tedavilerinizin masraflarını geri alabilmek için de talebinizi Allianz’ım mobil uygulamasından fatura ve evrak yüklemesi yaparak bize kolayca iletebilirsiniz.

Ayrıca tüm birikimlerinizin toplamını tek tuşla görüntüleyebilir ve fonlarınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz işlemlerinizi uygulamamızdan hızlıca yapabilirsiniz.

www.allianzsigorta.com.tr
www.allianzyasamemeklilik.com.tr
www.allianzemeklilik.com.tr
You can view your policy contract with Allianz and mobile application; damage your process, your medical expenses, you can easily track your savings and your funds.

Also you can reach our nearest contracted services and our institutions, one touch you can even call an ambulance or you can call our customer service.

You can track your current and past health expenditure and the remaining limit our mobile apps. Moreover, you can easily pass us by making your request Allianz deal from my bill and paperwork to install the mobile app in order to get back the cost of your treatment will perform in external institutions.

You can also view a single key in the sum of all our experience and you can quickly process your funds you need for your application.

www.allianzsigorta.com.t is
www.allianzyasamemeklilik.com.t is
www.allianzemeklilik.com.t is
Bu sürüm ile gelen yeniliklerimiz;

Türkiye’nin robotik fon uygulaması AkıllıBES, Allianz’ım uygulamasında! AkıllıBES, yatırım davranışlarınızı anlayarak size uygun fonları seçmenize ve piyasa koşullarına göre seçimlerinize yardımcı olacak.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na sahip müşterilerimiz, poliçeleri kapsamındaki teminatlara ek olarak sunulan Check-up, Diş Bakım, Diyetisyen ve Psikolojik Destek asistans hizmetlerinden uygulama üzerinden kolaylıkla randevu oluşturarak faydalanabilecekler.

App Information of Allianz'ım

App Name Allianz'ım
Package Name com.accenture.oneapp
Version
Rating ( 5927 )
Size
Requirement
Updated
Installs 500,000+
Category Apps, Finance
Developer

Tags: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *